Сто днів роботи Олександра Ганущина на посаді голови Львівської обласної ради

02.03.2016
Сто днів роботи Олександра Ганущина на посаді голови Львівської обласної ради

   Відбулася прес-конференція голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина на якій він розповів про здобутки ради і плани на майбутнє. За сто днів Львівська обласна рада провела п»ять засідань та прийняла 98 рішень. На перших пленарних засіданнях затверджено регламент ради, положення про роботу постійних комісій, прийнято бюджет. За словами Олександра Ганущина – це ті положення без яких нова рада не може працювати.

    Нововведення, які впровадило керівництво Львівської обласної ради – це положення про конкурс на посади керівників комунальних закладів. « Ми пішли на вимогу часу, довго  тривали обговорення,  консультації  про положення про конкурс, але воно затверджене. Перші конкурси, які будуть відбуватися - це ОХМАТДИТ, це Палац мистецтв, це Історичний музей. І  відповідно до рішення обласної ради – конкурс на посаду керівника телекомпанії  «Львів-ТБ», - сказав Олександр Ганущин.

     Відтепер усі закупівлі, які відбуваються коштом обласного бюджету і перевищують 10 тисяч гривень проходитимуть електронні торги. « Я вважаю це революцією. Ще дуже мало закупівель, але із 417 тисяч гривень оголошених на відповідних майданчиках системи «Prozorro”,  нам вдалося заощадити 63 тисячі»

     Обласна рада і далі залучатиме  Міжнародну технічну допомогу для реалізації конкретних проектів. Розширюватиме обласна рада співпрацю з іноземними державами і у реабілітації українських військових, які постраждали у війні з Росією. « Вже є конкретні домовленості, зокрема з Латвією та Угорщиною. Ми реалізовуємо ці питання через волонтерські середовища. Ці проекти почнуть діяти з кінця весни і влітку».

     Японія вже цього року надасть грант ОХМАТДИТУ на закупівлю обладнання. Ще два проекти мають усі шанси на перемогу. Йдеться про реконструкцію театру Марії Заньковецької та відновлення вежі у селищі міського типу Підкамінь.

      До літа обласна рада повинна прийняти положення про контракт з керівниками комунальних закладів. Ще однією проблемою є оптимізація комунальних підприємств. Олександр Ганущин відповів на запитання журналістів і зазначив, що не зважаючи на складнощі  у роботі,  адже у раді 9 фракцій, депутати працюють ефективно.

   Фотопрезентація про роботу голови обласної ради за 100 днів