«Давай, грай!»: у Червонограді відкрили сучасний футбольний майданчик

29.09.2018
«Давай, грай!»: у Червонограді відкрили сучасний футбольний майданчик

Сьогодні, 29 вересня, у м. Червоноград (на території ЗОШ №3) в рамках проекту «Давай, грай!» урочисто відкрили новозбудований сучасний футбольний майданчик.

Як зауважив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, у червні під час Форуму місцевого розвитку було підписано меморандум про реалізацію проекту «Давай, грай» на Львівщині, Івано-Франківщині, Луганщині. «А вже сьогодні, на початку осені, ми відкриваємо новий сучасний футбольний майданчик у м. Червоноград. Важливо, що діти тут не лише гратимуть у футбол, а вдосконалюватимуть свою майстерність під керівництвом професійного тренера. Червоноград - став першим в рамках підписаного меморандуму. Сподіваюся, що вже у жовтні цей проект ми зустрічатимемо у м. Добротвір. А далі - будемо відкривати майданчики вже на сході країни. Надіюся, що ця ініціатива буде продовжена», - сказав він.

42823486_526974194415575_7454061590707437568_n

Варто зауважити, що проект, маючи на меті розвиток масового дитячого футболу, базується на кількох основних правилах, одне із основних – діти можуть займатись футболом абсолютно безкоштовно. А волонтери на безоплатній основі вчитимуть та тренуватимуть молоде покоління футболістів.

До слова, проект «Давай, грай» – спільна програма компанії «ДТЕК» та ФК «Шахтар» по будівництву та утриманню футбольних майданчиків для дітей і розвитку дитячого спорту. Співфінасування проету здійснюється обласними та місцевими бюджетами. Футбольні майданчики з`являться у Львівській, Івано-Франківській та Луганській областях.