Депутати без обговорення прийняли чотири програми, які передбачають кошти для силових структур

01.03.2016
Депутати без обговорення прийняли чотири програми, які передбачають кошти для силових структур

Розпочинаючи роботу сесії після перерви, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин повідомив, що сьогодні на трасі між населеними пунктами Новотошківське та Гірське Луганської області підірвався автомобіль із військовослужбовцями 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України. Депутати вшанували пам'ять загиблих десантників хвилиною мовчання.

Після цього сесія прийняла рішення внести зміни до порядку денного, розглянувши першочергово обласні програми, які передбачають кошти для силових структур, в тому числі і Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області. Олександр Ганущин нагадав, що цією програмою передбачено 11млн грн для всіх військових Львівщини.

Також без обговорення (за скороченою процедурою) депутати затвердили Програму протидії тероризму у Львівській області, Програму підтримки органів та установ Державної пенітенціарної служби області та Програму профілактики та протидії злочинності у Львівській області "Безпечна Львівщина".