На Львівщині завершилося командно-штабне навчання «Репід Трайдент — 2018»

17.09.2018
На Львівщині завершилося командно-штабне навчання «Репід Трайдент — 2018»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбулась офіційна церемонія закриття багатонаціонального українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент — 2018».

У заході взяли участь заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко, заступник командувача Сухопутних військ США в Європі генерал-майор Джон Гронскі та начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

20160112002640_img_2907

В урочистій обстановці, під звуки гімнів України та Сполучених Штатів Америки були спущені прапори обох країн. Також генерал-лейтенант Анатолій Петренко від імені Міністра оборони України нагородив представників українських та іноземних підрозділів відомчими відзнаками та нагородами, а співкерівники навчань вручили військовослужбовцям, що брали участь у цьогорічному «Репід Трайдент — 2018», сертифікати учасників.

Підбиваючи підсумки двотижневого заходу міжнародного військового співробітництва, співкервники навчань з української та американської сторін відзначили, що завдання, які були поставлені перед учасниками навчань, успішно виконані.