Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреаціїрозглянула Програму охорони навколишнього середовища

29.02.2016
Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреаціїрозглянула Програму охорони навколишнього середовища

 

 

         Сьогодні, 29 лютого на засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради розглянули Програму охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки. Після тривалого обговорення депутати вирішили додати до пріоритетів програми пункт про збереження природо-охоронного фонду та створення нових об'єктів. Комісія погодила текстову частину програми та затвердила перелік заходів програми, одночасно вирішивши присвятити окреме засідання комісії розподілу коштів на виконання заходів програми.

            Окрім того депутати розглянули звернення директора КП ЛОР "ЛЬВІВТОРФ" п. О. Мандриги та заслухали інформацію про стан справ на підприємстві. Зі слів директора, підприємство 25 років не займалося основним видом діяльності, і лише минулого року почало роботу над отриманням спеціальних дозволів на право видобування торфу. Депутати попросили керівника підготувати і подати на розгляд комісії детальний план розвитку підприємства, аналіз потреб торфу на ринку та проінформувати про стан отримання спеціальних дозволів та ліцензій.

         Також комісія вирішила винести на розгляд сесії питання про внесення змін в рішення Львівської обласної ради від 07.07.2015 № 1398 "Про погодження отримання спеціального дозволу ДП "ЗАХІДУКРГЕОЛОГІЯ" НАК "Надра України" (Південно-Стинавське нафтове родовище)" у зв'язку з технічною помилкою у назві.

         У зв'язку зі зміною процедури надання дозволів, низку клопотань про погодження видачі спеціальних дозволів на користування надрами з метою їх геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням комісія не розглядала, а скерувала за належністю.

         У роботі комісії брали участь заступник голови обласної ради Володимир Гірняк та помічник-консультант Народного депутата України Володимира Парасюка.