З обласного бюджету на ремонт доріг у Львівській області додатково виділено понад 28 млн грн

05.11.2015
З обласного бюджету на ремонт доріг у Львівській області додатково виділено понад 28 млн грн

5 листопада на черговому засіданні постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку Львівської обласної ради депутати розглянули питання про розподіл понад 28 млн грн, виділених з обласного бюджету додатково на ремонт доріг у Львівській області.

Нагадаємо, що ці кошти були виділені третього листопада на засіданні сесії Львівської обласної ради, відповідно до рішення сесії Львівської обласної ради від 03.11.2015 "Про внесення змін до Програми фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на 2015 рік".

На засіданні комісії депутати здійснили розподіл коштів, розглянувши  пропозиції об'єктів капітального та поточного ремонтів доріг загального користування на 2015 рік, представлені департаментом розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА та депутатами обласної ради.

Окрім того, на засіданні комісії було проаналізовано ситуацію з ходом виконання робіт із ремонту доріг та заслухано інформацію представників Служби автомобільних доріг у Львівській області та ДП „Львівський облавтодор”. Члени комісії висловили низку критичних зауважень до роботи ДП „Львівський облавтодор”, а також наголосили на необхідності завершення ремонтних робіт до настання холодів.

У роботі комісії взяли участь заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, представники департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА, Служби автомобільних доріг у Львівській області та ДП „Львівський облавтодор”.