«Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні»: досвід Львівщини в адмініструванні соціальних послуг

23.08.2018
«Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні»: досвід Львівщини в адмініструванні соціальних послуг

Сьогодні, 23 серпня, відбулося експертне обговорення та представлення попередніх результатів Програми в рамках проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні» (HealthLink).

Проект реалізовує БО «БТ «Мережа» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників.

Як зауважив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко, який взяв участь в конференції, завдяки таким організаціям як БО «БТ «Мережа» і донорам є можливість опікуватися вищеназваною категорією громадян. «До речі, Львівська область чи не єдина в Україні, яка цьогоріч значними коштами підтримала дану проблематику», - сказав він.

Варто зауважити, що представники БО «БТ «Мережа» під час обговорення поділилися зі своїми колегами з Одеси, Дніпра, Кропивницького, Донецька, Ужгорода досвідом адміністрування такого роду соціальних послуг, а також залучення коштів місцевих бюджетів.

Іван Собко від імені облради подякував організаторам та учасникам заходу, а також поділився новаціями Львівщини, які базуються на публічності, прозорості, конкурсному підході.