У Сєвєродонецьку делегація з Львівщини взяла участь в урочистостях до Дня Прапора

23.08.2018
У Сєвєродонецьку делегація з Львівщини взяла участь в урочистостях до Дня Прапора

Сьогодні, 23 серпня, – у День Державного Прапора України делегація з Львівщини на чолі з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним взяла участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора у м. Сєвєродонецьк Луганської області.

Відтак Олександр Ганущин разом із головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом, генерал-лейтенантом, командувачем Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України Сергієм Наєвим та Ярославом Колючкою – сином Героя, який 25 серпня 2016 року загинув під час виконання бойового завдання, підняли синьо-жовтий Прапор біля будівлі облдержадміністрації.

5553564768_IMG_3006

Олександр Ганущин, звертаючись до офіцерів, солдатів, мешканців Луганщини, від імені Львівської обласної ради привітав всіх українців із великим днем – Днем Державного Прапора України.

«Сьогодні ми з маленьким Ярославом піднімали Прапор, а на Львівщині у цей час Мирослава Федорова – донька загиблого Героя, яка разом з мамою проживає в Трускавці, а родом вони з Луганщини, піднімають Прапор на Львівщині», - наголосив він.

4508390048_IMG_3174

Як зауважив голова облради, уже вп’яте, з початку російсько-української війни, делегація з Львівщини разом з Луганщиною піднімає Державний Прапор. «Переконаний, що настане той день, коли українські військові пройдуть маршем площами звільнених Луганська і Донецька. Цей день обов’язково настане! Ми наближатимемо цей день! Слава Україні!», - сказав він.

5555925280_IMG_2915

Зауважимо, що сьогодні у Львові почесне право підняти Державний Прапор надали Христині Пограничній – чемпіонці Європи з художньої гімнастики, Романові Фараду – учню 11 класу, одному із кращих ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та Мирославі Федоровій –  доньці бійця 24-го батальйону територіальної оборони АЙДАР, який помер 26 серпня 2014 року від тяжкого поранення, отриманого під час збройної сутички під селом Хрящувате.

5558227776_IMG_2941

Нагадаємо, уже традиційно напередодні Дня Незалежності України голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутати, працівники апарату облради, керівники районів області, представники Львівської ОДА, волонтери вирушили на схід України. Численна делегація з Львівщини зустріне державне свято з військовими та місцевими жителями на Луганщині.