Перші офіцерські погони лейтенанти отримали на три місяці раніше

27.02.2016
Перші офіцерські погони лейтенанти отримали на три місяці раніше

  27 лютого близько двох сотень лейтенантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отримали дипломи про закінчення навчання. Це вже 23 випуск молодих лейтенантів за роки незалежності України і  другий дочасний випуск.  Дипломи офіцерам вручили на три місяці раніше зважаючи на ситуацію на Сході. Сотні вихованців Національної академії беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. Чимало із них за мужність та героїзм відзначені державними нагородами. П’ятеро  колишніх випускників військового закладу нагороджені найвищою державною відзнакою – званням Героя України.

  Сьогодні  молодих офіцерів привітали представники Міністерства оборони України, Генерального штабу,  Львівської державної адміністрації,  Львівської обласної ради. Перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин вручаючи диплом випускникові зазначила: « Нині довіра до українських військових зросла у десятки разів.  Наші військові зупинили зухвалого ворога і не дали йому загарбати українську землю.  Сьогодні на вас, молодих офіцерів, особлива надія, саме ви повинні довести,  що українська земля в надійних руках».

    Після короткої відпустки понад половина випускників Академії поповнять Сухопутні війська України. Багато офіцерів служитимуть у частинах безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України,  Високомобільних  десантних військах у Повітряних  та Військово-Морських Силах  Збройних Сил України.