Важливо, щоб на історичній пам’яті зростало молоде покоління, – Олександр Ганущин про майбутній Національний центр патріотичного виховання

17.08.2018
Важливо, щоб на історичній пам’яті зростало молоде покоління, – Олександр Ганущин про майбутній Національний центр патріотичного виховання

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 17 серпня, у Сприні провів першу нараду щодо підготовки проекту реконструкції спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака під Національний центр патріотичного виховання.

4502239152_IMG_1169

Як зауважив Олександр Ганущин, Сприня є вже сьогодні візитівкою не тільки Самбірщини, а й Львівщини. «Ми готуємося до відзначення 75-річчя Української Головної Визвольної Ради, подій, які мали місце на цій славній землі, – фактично ще одного центру українського державотворення, де проголошувалася і відновлювалася українська незалежність.

5523422864_IMG_1024

Нам дуже важливо, щоб ці місця були увічнені в славі не тільки історичній, а щоб на цій історичній пам’яті зростало молоде покоління. Відтак прийнято рішення про розбудову спортивно-туристичного комплексу. І масштабний проект по його розбудові, синхронізований з 75-річчям УГВР, буде поданий на конкурс секторальної підтримки програм ЄС як табір в галузі освіти, а також на традиційні конкурси, які стосуються соціально-економічних питань, зокрема ДФРР. Проект має бути підтриманий Міністерством оборони, Міністерством освіти і науки, Мiнiстерством молоді та спорту. Концептуальну розмову про це я вже мав з усіма трьома міністрами.

5521261088_IMG_1089

Думаю, що за 2-3 роки ми створимо тут якісно інший табір, абсолютно інше місце слави, абсолютно інше місце здобуття спортивних нагород і набуття навичок, підняття рівня національно-патріотичного духу. Це буде – центр національно-патріотичного виховання», - розповів голова Львівської обласної ради.

4510434096_IMG_1179

Нагадаємо, 15 липня під час «Ігор Нескорених» Олександр Ганущин задекларував намір перетворити місце, де створювалася Українська Головна Визвольна Рада, в національного рівня центр патріотичного виховання.