Комісія з питань спорту проінспектувала стан спортмайданчиків, встановлених минулого року

16.08.2018
Комісія з питань спорту проінспектувала стан спортмайданчиків, встановлених минулого року

У четвер, 16 серпня, відбулося засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Комісія розглянула низку важливих питань.

Зокрема, погодила перелік громадян, які перебувають на обліку в Державній фінансовій установі «Державний фонд сприяння Молодіжному житловому будівництву» для надання пільгового довготермінового кредиту за кошти обласного бюджету для молоді. До переліку ввійшли двоє молодих людей – мешканці міст Радехів та Мостиська, один з яких – учасник АТО.

Також внесено зміни до місць облаштування спортивних майданчиків відповідно до Програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки в 2018 році. Виявлено непідготовленість до проведення будівельних робіт в наступних громадах: с. Новий Кропивник Дрогобицького району, с. Тартаків Сокальського району, с. Гірське Миколаївського району, м. Стебник, що в підпорядкуванні м. Дрогобич, м. Радехів, м. Кам’янка-Бузька. Рішення комісії – перенести облаштування спортивних майданчиків в інші населені пункти: с. Гряда Жовківського району, с. Великий Дорошів Жовківського району, с. Більче Миколаївського району, с. Крушельниця Сколівського району, с. Поздимир Радехівського району, с. Крупське Миколаївського району. А також кошти у сумі 500 тис грн, які були призначені на заміну штучного покриття у м. Новий Розділ та м. Комарно Городоцького району вирішено спрямувати на облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям у м. Червоноград.

Засідання комісії було продовжено на територіях с. Грабовець (Стрийський район), м.Моршин та с. Козьова (Сколівський район), де в 2017 році проводилось облаштування спортивних майданчиків.

Члени комісії констатували, що у с. Грабовець футбольне поле не засипане піском і гранулятом (які знаходяться під відкритим небом поруч з майданчиком), не встановлене обладнання (міні-футбольні ворота).

У м. Моршин на футбольному полі з штучним покриттям дренажна система не справляється з відведенням води, не укладене наливне покриття на бігові доріжки.

IMG-e9a9a23a2ca65879b400b605fda09321-V

Є ряд недоліків і на спортивному майданчику в с. Козьова – не встановлене наливне покриття, відсутнє освітлення.

У всіх трьох випадках роботи проводились підрядною організацією ТзОВ «Еліт спорт груп», яка недобросовісно поставилась до виконання обласних та державних програм. Керівники ОТГ, міської та сільської рад намагаються контактувати з підрядною організацією, на що остання не реагує належним чином.

«Якщо ситуація щодо недобросовісного ставлення до виконання робіт в рамках обласних та державних програм буде продовжуватись, доведеться проводити робочі зустрічі з замовниками та підрядниками в присутності правоохоронних органів», - підсумував голова постійної комісії Петро Жукровський.