Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні

26.02.2016
Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні

Сьогодні, 26 лютого голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом. На зустрічі були також присутні перший секретар представництва МЗС України у Львівській області та заступник Генерального консула Чеської Республіки Валерія Фюлеова.

Під час зустрічі обговорили політичну ситуацію в Україні та на Львівщині, а також можливості співпраці в економічній сфері. Зокрема, Надзвичайний та Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні наголосив на бюрократичних проблемах для інвесторів. Олександр Ганущин запевнив дипломата, що на Львівщині таких проблем не буде: "інвестор, який буде створювати робочі місця і платити податки, проблем на Львівщині мати не буде".

Окрім того голова Львівської обласної ради та Надзвичайний та Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні обговорили можливість співпраці в гуманітарній сфері. На зустрічі йшлося про можливість психологічної реабілітації учасників бойових дій в Чехії, про гуманітарні вантажі медичного обладнання та про спільні семінари і конференції депутатів місцевих рад.

На завершення зустрічі Олександр Ганущин зазначив: "Львівщина сподівається, що кожен візит такого високого гостя на Львівщину буде супроводжуватися новими спільними проектами".