Необхідно поводитися чесно і відповідально, бо йдеться про спільні громадські кошти, – Андрій Білоус під час наради з очільниками територій

31.07.2018
Необхідно поводитися чесно і відповідально, бо йдеться про спільні громадські кошти, – Андрій Білоус під час наради з очільниками територій

Сьогодні, 31 липня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та голова Львівської ОДА Олег Синютка провели нараду з головами райдержадміністрацій та очільниками місцевих рад Львівської області. Зокрема, учасники наради детально проаналізували стан реалізації інфраструктурних проектів в розрізі територій Львівської області у І півріччі 2018 року.

Звертаючись до присутніх, Андрій Білоус зауважив, що кошти, передбачені громадам на реалізацію інфраструктурних проектів у рамках Державного фонду регіонального розвитку, у вересні можуть бути перерозподілені іншим громадам, якщо перші до цього часу не розпочнуть заплановані роботи. «Передамо фінансовий ресурс тим, хто спроможний реалізувати цього року інфраструктурні проекти», - наголосив посадовець.

4510541344_IMG_7580

Крім того, Андрій Білоус закликав розпорядників бюджетних коштів без порушень проводити електронні торги та ретельно ставитися до визначення переможців – підрядних організацій. «Наприклад, наштовхує на певні роздуми ситуація, коли в цілому районі замінює вікна одна фірма… Наголошу, що ми дуже прискіпливо моніторимо реалізацію проектів місцевого розвитку: проведення тендерів, якість виконання робіт тощо. І з цього ми робимо певні висновки. Тому давайте поводитися чесно і відповідально, бо йдеться про спільні громадські кошти», - підсумував перший заступник голови облради.

Як нагадав директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, на інфраструктурні проекти цього року передбачено 1 472,9 млн грн. Загалом ці кошти заплановано скерувати на 2 081 проект. Лідерами в кількості проектів, що реалізуються у 2018 році за бюджетні кошти, є Пустомитівський, Кам’янка-Бузький та Золочівський райони області. Із міст обласного значення – м. Львів, м. Дрогобич, м. Червоноград.

4510714896_IMG_7528

Варто додати, що під час наради розглянули та проаналізували питання проведення аудиту використання земель с/г призначення; реалізації державної програми підтримки тваринництва в частині надання господарствам населення бюджетної дотації за вирощування молодняка ВРХ.

Також присутні обговорили реалізацію пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб та ознайомилися з ходом виконання місцевих бюджетів області за І півріччя 2018 р.

4525083872_IMG_7541

За результатами проведеної наради відповідальні структурні підрозділи отримали відповідні доручення із зазначенням конкретних термінів на їх виконання.