Ярослав Качмарик привітав залізничників з їхнім професійним святом

05.11.2015
Ярослав Качмарик привітав залізничників з їхнім професійним святом

Четвертого листопада у Львівському Палаці залізничників відбулися урочистості з нагоди Дня залізничника.

Від імені голови Львівської обласної ради Петра Колодія, депутатів обласної ради та усієї громади Львівщини залізничників з їхнім професійним святом привітав голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.

У своєму вітальному слові Ярослав Качмарик висловив слова шани, вдячності та поваги кожному працівникові галузі і побажав, щоб теплота святкування з цієї зали перенеслася у кожний підрозділ залізниці, у кожну сім’ю. Він також зазначив: „Нехай залізничники відчувають, що вони в трудовому колективі, де є велика ідея, велика місія, де дбають про людей, де можна впевнено і гордо дивитися в майбутнє”.

У свою чергу начальник ДТГО "Львівська залізниця" Богдан Піх розповів, що сьогодні на „Львівській залізниці” працює 48 тисяч працівників. Усі вони своєчасно одержують заробітну плату, рівень якої становить 4 тисячі 800 гривень. На кінець року залізничники планують вийти на заробітну плату не нижче 5 тисяч гривень.

Богдан Піх зазначив: „Основні засоби зносилися, і для того, щоб оновити їх, щоб і надалі забезпечувати належний рівень перевезень, держава ставить перед нами завдання реформуватися. Це зараз і робиться – уже створено ПАТ „Українська залізниця”. Протягом цього місяця буде проводитися реєстрація „Львівської залізниці”, яка стане регіональною філією ПАТ „Українська залізниця”.

Держава очікує, що залізниця і надалі буде одним із найбільших платників податків, адже лише протягом 10 місяців цього року підприємство  сплатило в бюджет 1 млрд 800 млн грн.