Комісія з питань фізичної культури та спорту заслухала звіти про виконання профільних програм за І півріччя

30.07.2018
Комісія з питань фізичної культури та спорту заслухала звіти про виконання профільних програм за І півріччя

Сьогодні, 30 липня відбулося засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Члени комісії зокрема заслухали звіти провиконання обласних цільових профільних програм за І півріччя 2018 року.

Відповідно до Програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році спортивна інфраструктура області поповниться 29-ма спортивними майданчиками з штучним покриттям, 61 майданчиком з тренажерним обладнанням та на 9 полях буде замінено штучне полотно.

Члени комісії   запропонували управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації до 1 вересня 2018 року надати інформацію по майданчиках з тренажерним обладнанням та штучним полотном,   зазначивши їх стан експлуатації за період 2017 року та їх гарантійні терміни експлуатації.

Крім того, комісія запропонувала департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації напрацювати пропозиції до Комплексної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та забезпечення молоді житлом у Львівській області на 2018-2022 роки в частині залучення інших категорій громадян (працівників патрульної поліції, освіти), які мають високі офіційні зарплати, заохотивши їх і далі працювати в Україні.

Також депутати заслухали звіт про виконання обласної програми «Молодь Львівщини», яка на сьогоднішній день виконана на 40 %.        

Опісля комісія підтримала кандидатуру Дідуха Віктора Ігоровича –чемпіона Європи, світу, чемпіона Паралімпійських ігор на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді в розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.