Цінуйте отримані знання та захищайте нашу державу, - Андрій Білоус

28.07.2018
Цінуйте отримані знання та захищайте нашу державу, - Андрій Білоус

Сьогодні, 28 липня, у Національній Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги  на вірність українському народові студентами, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Більше 800 юнаків та дівчат, які мають вищу освіту, склали Військову присягу. Окрім цього, керівництво академії сухопутних військ відзначило студентів-відмінників.

IMG_7441

Привітати молодих воїнів із цим важливим кроком в їхньому житті завітали представники влади, духовенство, родичі студентів.

Привітав студентів і перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус. «Більше ніж 20 років тому я сам стояв на цьому плацу і приймав присягу на вірність українському народу. Тоді ми, відверто кажучи, думали що знання, отримані у стінах цього закладу, нам ніколи не знадобляться у житті. Та, на жаль, вони сьогодні, як ніколи, актуальні, адже дають можливість зберегти не одне життя та відстояти незалежність України. Цінуйте отримані знання та захищайте нашу державу!», - зазначив Андрій Білоус.