Львівщина та федеральна земля Штирія (Австрія) налагоджуватимуть економічну та культурну співпрацю

19.07.2018
Львівщина та федеральна земля Штирія (Австрія) налагоджуватимуть економічну та культурну співпрацю

Про основні вектори співробітництва в економічній, культурній, збереженні історичної спадщини, інформаційній та освітній йшлося під час зустрічі керівництва Львівщини, депутатів обласної ради із делегацією федеральної землі Штирія (Австрія) у середу, 18 липня.

 

«Львівщина зацікавлена у відкритті нових виробництв з боку австрійського бізнесу і готова всіляко цьому сприяти і допомагати, - зазначив перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський. – Також ми пропонуємо здійснити прес-тур для журналістів, щоб показати потенційні можливості та перспективи Львівщини».

Під час розмови йшлося також про можливості відкриття нових авіарейсів зі Львова до Австрії.

 

В свою чергу заступник голови обласної ради Володимир Гірняк запросив бізнесменів Австрії інвестувати та співпрацювати з Львівщиною. «У нас дуже хороші стосунки із Австрією як на державному, так і регіональному рівні. Мені особливо приємно, що сьогодні на Західну Україну прибуло чимало представників бізнесових кіл. Львівщина і Федеральна Земля Штирія мають усі можливості для розвитку різновекторної співпраці», - зауважив Володимир Гірняк.

 

Завершуючи розмову, заступник голови уряду федеральної землі Штирія Міхаель Шікхофер наголосив: «Ми приїхали сюди будувати мости. Сподіваюсь на успіх у нашій співпраці», - підкреслив Міхаель Шікхофер.

 

До слова, делегація федеральної землі Штирія перебуватиме у Львові 18-19 липня з нагоди проведення концерту камерного оркестру CON FUOCO (м. Грац) в рамках міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.