До голови обласної ради Олександра Ганущина завітали учасники «Ігор Нескорених» із Донеччини

16.07.2018
До голови обласної ради Олександра Ганущина завітали учасники «Ігор Нескорених» із Донеччини

Сьогодні, 16 липня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із учасниками військово-патріотичного вишколу «Ігри Нескорених» «Слов’янська Січ» із Донеччини.

Команда брала участь у змаганнях у селі Сприня Самбірського району на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака.

«Тут на Львівщині молоді люди ще глибше можуть пізнати історію України, побачити визначні місця нашого краю та познайомитися з однодумцями з інших областей держави. Приємно було чути, як діти зі Слов’янська щиро вболівають за рідну землю, вірять, що дуже скоро настане мир і спокій в країні, а їх усіх чекає гарне і щасливе майбутнє. Домовилися обов’язково зустрітися наступного року на 75-річчі відзначення створення Української Головної Визвольної Ради», - зауважив Олександр Ганущин.

Нагадаємо, у неділю, 15 липня, у селі Сприня Самбірського району на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака відбулося  святкування 74-ї річниці створення УГВР та офіційне нагородження переможців військово-патріотичного вишколу «Ігри Нескорених».