Львівщина відзначає 22-гу річницю Конституції України

28.06.2018
Львівщина відзначає 22-гу річницю Конституції України

Сьогодні, 28 червня, відбулися урочистості з нагоди відзначення 22-ої річниці Конституції України.

Розпочалися заходи біля пам’ятника В’ячеславу  Чорноволу, де керівництво області та міста, громадськість, депутати поклали квіти та спільно виконали Державний гімн України.

 

Відтак громада урочистою ходою пройшлася до пам’ятника Тарасу Шевченку у центрі міста. Віддавши шану Великому Кобзареві , розпочалося громадське віче.

 

«Україна обрала свій шлях – це європейське майбутнє. А європейський вибір – це верховенство права, неухильне дотримання Конституції та Законів України, - зазначив під час виступу заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. - Від імені голови обласної ради та депутатського корпусу щиро вітаю нас усіх з Днем Конституції».

На завершення урочистостей зведений військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Західного територіального управління Національної гвардії України виконав патріотичні пісні. 

 

Довідково:

Конституція України — основний закон держави. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкують державне свято — День Конституції України.