Львівщину відвідав Віце-маршалек Сенату Республіки Польща Богдан Борусевич

15.06.2018
Львівщину відвідав Віце-маршалек Сенату Республіки Польща Богдан Борусевич

Питання напрацювання потенційних векторів співробітництва обговорили під час зустрічі керівництво області з Віце-маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичом, яка відбулася сьогодні, 15 червня.

Зокрема, сторони обговорили суспільно-політичну, економічну ситуацію в країні. Також йшлося про співробітництво України і Польщі у військовій сфері та підтримку держави у захисті її територіальної цілісності.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус висловив подяку за ухвалення Сеймом Республіки Польщі звернення щодо звільнення українських політв’язнів, які знаходяться в російських тюрмах. «Це той сигнал, який дійсно показує партнерство між Україною і Польщею. Це те, чого ми прагнемо насправді в наших стосунках – це взаєморозуміння та підтримка», - зауважив Андрій Білоус. 

В свою чергу Віце-маршалек Сенату Республіки Польща Богдан Борусевич позитивно оцінив ті зміни, які відбуваються в державі. Також йшлося про підтримку України у її прагенні до європейських стандартів та вступу до Північно-Атлантичного Альянсу. « Ми віримо у перспективи України щодо приєднання до європейської спільноти, адже тут живуть та працюють дуже талановиті та працьовиті люди, які позитивно можуть зарекомендували себе у світі та й у Польщі зокрема».

 

Слід додати, що Віце-маршалок Сенату РП перебуватиме на Львівщині впродовж 15-17 червня 2018 року з метою участі в урочистостях присвоєння імені Яцека Куроня скверові. Яцек Куронь - польський політик українського походження, який протидіяв кривавому протистоянню і старався перетворити Львів у приклад польсько-українського примирення.