Топ новини

Допомогу обласної ради отримає більше дітей учасників АТО

04.11.2015
Допомогу обласної ради отримає більше дітей учасників АТО

Під час засідання XXXV сесії Львівської обласної ради від 3 листопада 2015 року депутати внесли зміни до Програми соціальних виплат у Львівській області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО.

Зокрема, в Програмі після слів «дітям військовослужбовців» додали «добровольців, волонтерів». Таким чином обласні обранці розширили коло дітей, які отримають допомогу від Львівської обласної ради.

Відповідно до цієї Програми, виплата призначається в розмірі 2 500 гривень (дві тисячі п'ятсот гривень) на одну дитину і надається щомісячно неповнолітнім дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, на основі списків Львівського обласного військового комісаріату та Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області.

Для отримання виплати уповноважені особи (матір, опікун) мають подати до органів соціального захисту населення за місцем проживання чи реєстрації такі документи:

1) заяву на отримання соціальної виплати;

2) свідоцтво про смерть військовослужбовця;

3) копію довідки військової частини про участь військовослужбовця в АТО;

4) копію свідоцтва про народження дитини;

5) довідку про склад сім'ї заявника;

6) копію паспорта заявника;

7) копію ідентифікаційного номера заявника;

8) номер особового банківського рахунку.

Соціальна виплата буде виплачуватися за місцем проживання чи реєстрації одержувача шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків.

Окрім того, депутати затвердили ще одну програму скеровану на допомогу сім'ям загиблих під час Революції Гідності – це Програма соціального захисту сімей загиблих під час Революції Гідності в частині відшкодування витрат, пов'язаних з наданням пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, послуги зв'язку у Львівській області на 2015 рік.