У Львівському цирку для дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні організували свято

01.06.2018
У Львівському цирку для дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні організували свято

Сьогодні, 1 червня, у Львівському цирку відбулася однаізнаймасштабнішихакцій, якавжечетвертийрікпоспільпроводиться врамкахсоціальногопроекту «Мій тато захищає Україну».

Для дітей Героїв організатори підготували справжнє яскраве шоу - виставу "Львівський цирк - країна щастя", яку приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. 

Від Львівської обласної ради гостей заходу привітала депутат облради Уляна Дорош: «Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо».

 

Також Уляна Дорош нагородила волонтерів Подяками Львівської обласної ради.

Серед глядачів заходу - діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні із усіх районів Львівської області та міста Львова. Для малечі виступили талановиті юні циркові артисти, демонструючи свої виступи в таких жанрах як еквілібристика, жонглювання, акробатика, тощо.

Розважали діток і професійними цирковими номерами. А ще на гостей святкування очікувало безліч приємних сюрпризів.