Комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту розглянула важливі питання галузі

01.06.2018
Комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту розглянула важливі питання галузі

У четвер, 31 травня, на комісії з питань молодіжної політики, фізично культури та спорту заслухали звіт профільних департаментів облдержадміністрації про виконання обласних програм за 1 квартал 2018 року: «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки , «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, «Комплексна програма надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2018-2020 роки».

Також депутати обговорили пропозиції, подані управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації щодо виділення додаткових коштів при уточненні показників обласного бюджету на ряд заходів зазначеної галузі. В цілому для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та не олімпійських видів спорту, перерахунку кошторисної вартості встановлення штучного покриття спортивних майданчиків та здійснення співфінансування щодо встановлення спортивних майданчиків, які фінансуються з Державного бюджету, необхідно 10,0 млн.грн.    

Окрім того, комісія розглянула пропозиції щодо змін до переліку місць облаштування спортивних майданчиків у 2018 році, які надійшли від представників влади у м.Радехів, м.Стрию, м.Городку, с.Підгородці Сколівського району, с. Тартаків Сокальського району.