Регіональна комісія визначила кінцеву дату оцінювання проектів ДФРР

18.02.2016
Регіональна комісія визначила кінцеву дату оцінювання проектів ДФРР

Регіональна комісія з оцінки та відбору проектів, що претендують на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, визначила кінцеву дату оцінювання проектів. Відтак, 10 березня повинні бути виставлені остаточні бали.

Таке рішення комісія ухвалила вчора, 17 лютого, під час свого засідання за участю першого заступника голови обласної ради Парасковії Дворянин, заступника голови облради Володимира Гірняка та депутатів обласної ради.

Оцінювання проектів здійснюватиметься на он-лайн-платформі ДФРР за шістьма критеріями: актуальність проекту, соціально-економічний ефект від реалізації проекту, інноваційний підхід до вирішення проблеми, термін реалізації проекту, фінансова, інституційна сталість результатів проекту та обґрунтованість вартості проекту. Оцінка відбуватиметься за бальною системою, де 0 – це повна невідповідність, 1 – значна невідповідність, 2 – часткова відповідність, 3 – повна відповідність.

Загалом на розгляд регіональної комісії Львівщини надійшло 259 проектів, 29 з них було подано 11 об’єднаними територіальними громадами. Загальна сума фінансування поданих проектів становить 1,9 млрд грн. Найбільше з поданих проектів стосуються соціальної інфраструктури, зокрема, об’єктів житлово-комунального господарства, галузі освіти тощо.

Нагадаємо, загалом фінансовий ресурс, який передбачений у ДФРР на співфінансування проектів Львівської області, становить 222,5 млн грн.

Співфінансування проектів з ДФРР передбачене у розмірі 90 %, однак воно здійснюватиметься у тому випадку, якщо місцеві бюджети передбачать співфінансування цих же проектів в обсязі не менше 10 % від потреби.