5 червня – сесія Львівської обласної ради, – рішення президії

29.05.2018
5 червня – сесія Львівської обласної ради, – рішення президії

XVІ чергова сесія Львівської обласної ради відбудеться у вівторок, 5 червня. У порядку денному – майже 50 питань. Про це стало відомо сьогодні, 29 травня, під час засідання президії обласної ради.

Як зауважив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, президія рекомендує на розгляд сесії майже 50 питань. «Є пропозиція не збільшувати кількість питань порядку денного, аби розглянути їх за одне пленарне засідання. Загалом порядок денний був сформований добре, тому сподіваюся на ефективний розгляд питань 5 червня», - сказав очільник облради.

IMG_8147

Варто додати, що найбільше дискусій під час засідання президії точилося щодо питання, пов’язаного з інформацією про поточний і капітальний ремонт автомобільних доріг.

«Дійсно є серйозні труднощі стосовно того, що сьогодні державний бюджет в частині прогнозованих митних надходжень, котрі мали б піти на дороги, – не виконуються. Маємо невелике, на мою думку, «провисання» по тому, як буде працювати Державний дорожній фонд. Відтак депутати планують заслухати «дорожнє» питання і визначитися з цього приводу», - підсумував Олександр Ганущин.

IMG_8237