Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс» отримало статус «Краще підприємство країни 2015»

17.02.2016
Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс» отримало статус «Краще підприємство країни 2015»

За результатами загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України в 2015 році, проведеного союзом національних бізнес-рейтингів, Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс» отримало золото рейтингу серед підприємств України за показником «Критичний коефіцієнт ліквідності» та срібло рейтингу серед підприємств України за показником «Валова додана вартість». У зв’язку з цим ОКС ЛГП «Галсільліс» було нагороджено настінною медаллю «Комунальне підприємство 2015 року» та національним сертифікатом «Комунальне підприємство 2015 року».

Також генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Петро Пешко нагороджений орденом «Гордість країни» та національним сертифікатом «Керівник 2015 року», головний бухгалтер ОКС ЛГП «Галсільліс» Ігор Тренич - національним сертифікатом «Спеціаліст 2015 року», а також директор Бродівського ДЛГП «Галсільліс» Володимир Мокринський - медаллю «За особливі успіхи».

Крім цього за результатами безкоштовного ранжування всіх суб’єктів господарської діяльності України за підсумками 2015 року, проведеного Національним рейтингом якості товарів та послуг «Зірка якості», Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс» увійшло в число номінантів рейтингу і отримало статус «Краще підприємство країни 2015». У зв’язку з цим ОКС ЛГП «Галсільліс» було нагороджено почесною нагородою «Зірка якості 2015» і Експертним висновком на підприємство з правом маркування товарів та послуг. А генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Петро Пешко нагороджений орденом «Слава нації» і директори Кам’янка-Бузького та Жовківського ДЛГП «Галсільліс» нагороджені почесними дипломами «Спеціаліст року».