Андрій Білоус взяв участь у конференції “Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток”

24.05.2018
Андрій Білоус взяв участь у конференції “Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток”

Сьогодні, 24 травня, розпочала свою роботу ІV Міжнародна науково-практична конференція “Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток”.

Організаторами науково-практичної конференції виступили Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, служба у справах дітей Львівської облдержадміністрації та БФ "Українська Галицька Фундація".

Участь у дводенній конференції беруть Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, перший заступник голови Львівської обласної ради Білоус Андрій, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, науковці та експерти з України, Бельгії, Польщі, Словаччини та представники громадських організацій, які обговорять майбутнє соціальної сфери в Україні, виклики, перспективи та можливості.

В рамках конференції відбулась фото-виставка батьківської ініціативи, батьків Львівщини. Проект #ПланетаСонячнихЗайчиків – не просто фотовиставка, це соціальний проект, що переслідує основну ціль – пропаганда толерантного ставлення, відкритості та підтримки сімей, в яких є діти з особливими потребами, розвіювання негативних стереотипів та демонстрація можливостей бути повноцінними членами суспільства та формування толерантного ставлення суспільства до цих людей.

"Ми живемо в період трансформації, реформ та різних змін. Сьогодні серед основних питань державної політики – підтримка сім`ї безпеки і добробут дітей найважливіше. Ми зараз маємо працювати над цим, щоб, наші діти могли жити у власних сім`ях та зростати у батьківській любові. Розвиток соціальних послуг в громадах має допомогти укріплювати родини та зменшити відсоток дітей, що потенційно можуть потрапити в інтернати", – зазначив під час вітального слова Микола Кулеба.

Ключовим акцентом заходу будуть компетенції та навички «нових фахівців, нової системи», людей, які, мають безпосередньо на місцях втілювати соціальну політику, надавати послуги, супроводжувати, забезпечувати комфорт для усіх категорій населення