Перед Львівською облрадою замайорів прапор Європейського Союзу

24.05.2018
Перед Львівською облрадою замайорів прапор Європейського Союзу

Сьогодні, 24 травня,  з нагоди відзначення Днів Європи перед будівлею Львівської обласної ради відбулося урочисте підняття Державного прапора України та Європейського Союзу.

«Така традиція у Львові існує уже кілька років. Так ми відзначаємо нашу європейську ідентичність та приналежність до європейських народів. Віру, прийде час і ми станемо частиною європейської спільноти, а в держава житимемо за європейськими стандартами», - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Окрім того, у межах відкриття Днів Європи, організували святковий флешмоб.

Участь в урочистостях також взяли гетьман Південно-Моравського краю Чеської Республіки Богуміл Шімек, Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек, керівництво області, працівники Львівської обласної державної адміністрації та облради.

 

Довідка:

День Європи – свято, яке відзначається у країнах Євросоюзу 9 травня. В Україні День Європи офіційно відзначається у третю суботу травня, згідно з указом президента від 19 квітня 2003 року. Це свято жителі України відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.