На Львівщині створили Координаційну раду учасників бойових дій

22.05.2018
На Львівщині створили Координаційну раду учасників бойових дій

У вівторок, 22 травня, у Львівській обласній раді відбулося представлення створення і плану дій Координаційної ради учасників бойових дій Львівщини. До її складу увійшло 13 громадських об’єднань. 

Координаційну раду учасників бойових дій Львівщини утворено за ініціативи громадських організацій учасників АТО для комплексного вирішення проблем учасників бойових дій, врахування їх думки під час формування та реалізації національної політики.

Координаційна рада УБД має на меті формувати єдину консолідовану позицію щодо найгостріших проблем учасників АТО, налагодити ефективну взаємодію з органами влади з питань захисту, реалізації законних прав та інтересів учасників бойових дій і їх сімей. 

«Як волонтер, щиро тішуся, що активісти, громадські організацій Львівщини діють спільно і прагнуть координувати свої дії задля справжнього вирішення проблемних питань учасників АТО, а тепер уже учасників Операції Об’єднаних Сил, добровольців, їх взаємодії з різними структурами, органами влади та звісно захист прав та інтересів сімей наших загиблих Героїв. Особисто вітаю таке рішення і наголошую, що відкритий для співпраці та діалогу», - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.