У Національній академії сухопутних військ обговорюють перспективи озброєння та військової техніки Сухопутних військ

18.05.2018
У Національній академії сухопутних військ обговорюють перспективи озброєння та військової техніки Сухопутних військ

Понад дві сотні представників науково-дослідних установ, закладів вищої освіти, військових частин ЗС України та інших збройних формувань нашої держави, підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу, а також військові фахівці зі США, Канади, Великобританії та Німеччини зібрались у стінах Національної академії сухопутних військ в межах проведення ХІ Міжнародної науково-технічної конференції на тему «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».

Під час пленарного засідання науковцям було запропоновано розглянути декілька тем. Так, із актуальними проблемами розвитку озброєння та військової техніки в Україні своїх колег-науковців ознайомив доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України полковник Ігор Чепков.

Також під час пленарного засідання учасники наукового форуму розглянули питання ефективності навчання на тренажерах у взаємозв’язку з німецькою системою бойової підготовки на прикладі механізованих підрозділів. З відповідною презентацію перед присутніми виступив військовий радник при Національній академії сухопутних військ від ЗС Федеративної Республіки Німеччина підполковник Олівер Лотце.

Учасники міжнародної конференції мали змогу ознайомитись із новітніми розробками та продукцією державних підприємств й приватних компаній, котрі виготовляють продукції військового призначення. Окрім того, вони оглянули озброєння та військову техніку, яка вже перебуває на озброєнні української армії, її модифікаціями та раціоналізаторськими пропозиціями.