Олександр Ганущин запросив члена Європарламенту Елмара Брока на Форум місцевого розвитку

17.05.2018
Олександр Ганущин запросив члена Європарламенту Елмара Брока на Форум місцевого розвитку

Сьогодні, 17 травня, відбулася зустріч керівництва області із членом Європейського Парламенту Елмаром Броком. 

Сторони обговорили потенційні вектори співробітництва. Зокрема, йшлося про можливість залучення інвестицій на Львівщину, реалізацію спільних проектів, впровадження реформ в регіоні, в тому числі децентралізації. 

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин поінформував Елмара Брока про політичну ситуацію в області та роботу депутатського корпусу, а також наголосив на зацікавленості участі у європейських програмах.

«Ми пильно стежимо за перезавантаженням усіх європейських програм до 2020 року. Львівщина на сьогодні працює лише в одній транскордонній програмі, це - Польща-Білорусь-Україна. Ми зацікавлені розширити таку співпрацю. Ми також маємо налагоджене співробітництво між органами місцевого самоврядування з прикордонних територій. Окрім того, важливим для нас є просування ідеї Карпатської мережі задля розвитку гірських територій, зокрема на Львівщині. Такі ініціативи ми обговорюємо під час щорічного Форуму місцевого розвитку, який відбувається у Трускавці. Сподіваємося, ви знайдете можливість відвідати такий цікавий захід та взяти участь в одній із панельних дискусій. Цьогоріч ми обрали для обговорення три стратегічні напрями: Інструменти забезпечення сталого розвитку Карпатського Єврорегіону; Можливості для підтримки регіонального та місцевого розвитку; Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності», - розповів Олександр Ганущин.

Окрім того, голова облради поінформував про місцеві ініціативи щодо співпраці з Луганською областю. Зокрема, йшлося про реалізацію освітніх, культурних та медійних обмінів між Львівщиною та Луганщиною. 

Як відомо, сьогодні в Українському католицькому університеті Елмар Брок провів лекцію "Цінності в політиці - Європейський Ідеал" у рамках Сертифікатної програми з європейських студій, яка відбувається за підтримки Фонду Конрада Аденауера.