Олександр Ганущин представив Хюґу Мінґареллі ідею розвитку Карпатської мережі

17.05.2018
Олександр Ганущин представив Хюґу Мінґареллі ідею розвитку Карпатської мережі

Можливість реалізувати на Львівщині пілотний проект щодо розвитку Карпатської мережі із залученням для цього коштів Європейського Союзу презентував сьогодні, 17 травня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час зустрічі із Головою Представництва ЄС в Україні Хюґом Мінґареллі.

«Довкола ідеї з розвитку Карпатського регіону нам вдалося об’єднати усі чотири області, через які пролягають гори Карпати. Цей проект є важливий для нас. Ми готуємо дуже сміливу та амбітну заявку під назвою «Українські Карпати» для отримання фінансової підтримки Європейського Союзу. Цей проект охопить такі важливі для регіону питання як екологія, охорона історико-культурної спадщин, розвиток інфраструктури та підтримка підприємницьких ініціатив. Сьогодні я звертаюся до вас за підтримкою на рівні ЄС в реалізації цієї ідеї», - зазначив Олександр Ганущин. 

За його словами, на Львівщині уже давно і дуже фахово працюють організації, представники громадського сектору в програмах транскордонної співпраці, які знають і вміють працювати за європейськими правилами.

Також голова облради поінформував Голову Представництва ЄС в Україні про ініціативи Львівщини щодо співпраці зі Сходом. Зокрема, йшлося про старт освітніх, культурних та медійних обмінів, які реалізовуватимуть цьогоріч Львівщина та Луганщина. 

Окрім того, сторони обговорили потенційні вектори співробітництва, питання залучення інвестицій, впровадження реформи децентралізації та розвитку місцевого самоврядування. 

Принагідно, Олександр Ганущин запросив Хюґа Мінґареллі виступити на одній із дискусій в межах III Форуму місцевого розвитку, який відбудеться у Трускавці 21-23 червня.