«Галсільліс» ініціює розширення природно-заповідного фонду

16.05.2018
«Галсільліс» ініціює розширення природно-заповідного фонду

ОКС ЛГП «Галсільліс» ініціює питання включення території гірської частини Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» до природно-заповідного фонду.

Як пояснивгенеральний директор ЛГП «Галсільліс» Володимир Мельник,  ініціатива має на меті  збереження, відтворення природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність

«Це переважно корінні ялицеві та ялицево-букові насадження. До особливо цінних територій заплановано включити близько 9 тис га земель лісогосподарського призначення з вилученням у постійного лісокористувача», - розповів він.

Нагадаємо, що в 2017 році до складу НПП «Бойківщина» було передано землі Турківського ДЛГП «Галсільліс» загальною площею понад 4 тис га.

«ОКС ЛГП «Галсільліс» підтримує розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду України як одного з напрямків екологічної політики країни, адже розширення його площ забезпечить збереження природного середовища та екологічно збалансовану господарську діяльність», - підсумував Володимир Мельник.