Бюджетна комісія погодила зміни до низки обласних програм

14.05.2018
Бюджетна комісія погодила зміни до низки обласних програм

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку сьогодні, 14 травня, підтримала низку проектів рішень, які передбачають внесення технічних змін до чинних обласних програм.

Зокрема, депутати проголосували за внесення змін до «Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки» шляхом перерозподілу видатків між заходами Програми для придбання хоспісу медичного обладнання та закупівлю холодильного обладнання для зберігання лікарських засобів.

Крім того, члени комісії підтримали зміни до «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області», які передбачають підтримку промислових кластерів для здійснення їх статутної діяльності в контексті створення львівського промислового хабу, а також регламентують секторальну підтримку бізнесу (галузь машинобудування) у вигляді відшкодування частини тіла кредиту.

Наприкінці засідання комісія своїм рішенням погодила внесення змін до «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки». Йдеться про доповнення тексту програми словами «операція Об’єднаних сил»у зв’язку із зміною статусу Антитерористичної операції на сході України на операцію Об’єднаних сил.

Додамо, що вищеназвані зміни до програм депутатський корпус розгляне у вівторок, 15 травня, під час сесії Львівської обласної ради.

Із обласними програмами можна ознайомитися – тут.