Олександр Ганущин висловлює співчуття Андрію Садовому з приводу смерті його батька

16.02.2016
Олександр Ганущин висловлює співчуття Андрію Садовому з приводу смерті його батька

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови облради Парасковія Дворянин та заступник Володимир Гірняк висловлюють щирі співчуття міському голові Львова Андрію Садовому з приводу смерті його батька – Івана Григоровича Садового.

«Знаємо, що жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі, однак у ці скорботні дні ми щиро розділяємо Ваше горе і співчуваємо Вам, Вашим рідним та близьким, усім, хто знав, любив та поважав Івана Григоровича!

Вічна пам'ять Вашому батьку, який в пам'яті багатьох назавжди залишиться світлою, щирою та порядною людиною», – наголошує керівництво обласної ради.

 

Іван Григорович Садовий народився 5 липня 1937 року на Яворівщині. Закінчив Львівський торгово-економічний інститут. Усе життя працював на Львівському автобусному заводі.

Серце Івана Григоровича зупинилось на 79 році життя.

Прощання з померлим розпочнеться сьогодні орієнтовно з 15.00 год у Храмі Пресвятої Трійці на вул Тершаківців, 1а. О 19.00 год відбудеться парастас. Завтра об 11.00 год відбудеться Заупокійна Літургія у Храмі Пресвятої Трійці, чин похорону і прощання.