На Львівщині вперше відбувається Форум з охорони праці

27.04.2018
На Львівщині вперше відбувається Форум з охорони праці

Сьогодні, 27 квітня, у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині під девізом «Захищене і здорове покоління» відбувається I Львівський форум з охорони праці. Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

4319871088_IMG_0775

Як наголосив посадовець, дуже важливо, що Львівщина є лідером у позитивних починаннях. «Наша область об’єднує розумних людей, які генерують цікаві та актуальні ідеї», - підкреслив Андрій Білоус.

Опісля він вручив грамоти Львівської обласної ради найкращим працівникам галузі охорони праці.

4319871088_IMG_0820

Варто зауважити, що учать у форумі беруть науковці, роботодавці, профспілки, студентська молодь, інженери з охорони праці, найкращі підприємства з охорони праці.

Як повідомляють організатори, метою I Львівського форуму з охорони праці є привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля  формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері.

Цікаво, що в рамках заходів відбувся студентський флешмоб «Захисти своє майбутнє». Також урочисто нагородили переможців І відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

4319871088_IMG_0883

Крім того, до уваги відвідувачів – виставка виробників інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту, презентації підприємств напрацювань у сфері охорони праці, огляд унікальних документів з охорони праці, які зберігалися в архіві Львівської політехніки.

4319871088_IMG_0700

Довідково:

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України в державі відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.