Проекти місцевого розвитку: спливає час для підтвердження бюджетного фінансування потенційних переможців

24.04.2018
Проекти місцевого розвитку: спливає час для підтвердження бюджетного фінансування потенційних переможців

На виконання рішення Конкурсної ради з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області секретаріат конкурсу розіслав головам райрад, міст обласного значення, ОТГ доручення в частині забезпечення бюджетного співфінасування 976 потенційних переможців шляхом подачі рішень органів місцевого самоврядування до 17:00 год. 25 квітня 2018 року.

Відтак, за інформацією відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків облради, станом на сьогодні, 24 квітня, на 16:00 год. більшість районних рад вже провели свої засідання та в повному обсязі надали рішення про співфінансування з районних бюджетів для потенційних переможців.

Але, наприклад, у Пустомитівській райраді сесія відбудеться у середу, 25 квітня. А сьогодні, 24 квітня, сесія відбулася в Сокальскому районі. «Ми розуміємо, що по вищеназваних районах рішення надійдуть завтра протягом дня. На жаль, поки відсутня інформація по Стрийській райраді», - сказав керівник відділу Іван Собко.

Додамо, що по містах обласного значення – є всі підтвердження, окрім м. Трускавець.

IMG_6040

«Зауважу, що по окремих районах відбулися зміни джерел забезпечення бюджетного внеску. Зокрема, десь райрада в більшому обсязі перекрила внесок сільської, селищної, міської ради, а в іншому випадку – сільські, селищні, міські ради перекрили внесок районної ради. Тим не менш ми приємно вражені такою консолідованою роботою керівників проектів, громадських організацій, місцевих рад, в тому числі органів виконавчої влади», - підкреслив Іван Собко.

Додамо, що профільний відділ працює у посиленому режимі і до завтра до 17:00 год. прийматиме документи на електронну адресу: microproekt@gmail.com.

Нагадуємо, що сільська, селищна, міська рада може надавати як рішення ради, так і рішення виконавчого комітету.

Варто зауважити, що на початку травня відбудеться засідання Конкурсної ради, на яке буде винесено питання про затвердження переможців. На разі члени Конкурсної ради подають пропозиції щодо соціально важливих проектів, які долучать до проектів-переможців.

«Сподіваємося, що всі 976 проектів потенційних переможців стануть переможцями. Але час покаже», - підсумував посадовець.