Андрій Білоус привітав учасників «Форуму професійної освіти – 2018»

24.04.2018
Андрій Білоус привітав учасників «Форуму професійної освіти – 2018»

Сьогодні, 24 квітня, у Львові відбувається Перший форум закладів професійної освіти та вищої освіти професійного спрямування «Форум професійної освіти – 2018». Захід покликаний привернути увагу учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці, для подальшого навчання та працевлаштування.

Як наголосив під час церемонії відкриття форуму перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, обласна влада починає відігравати нову роль в професійно-технічній освіті, оскільки два роки тому в цій царині розпочався процес передачі повноважень з всеукраїнського на обласний рівень.

«Спочатку ми сприймали це як певну кризу, як певний виклик, але зараз відчуваємо, що передача повноважень з державного на регіональний рівень у сфері управління професійно-технічною освітою – це шанс дати новий поштовх для її розвитку та окреслити для неї нові перспективи», - сказав він.

31206169

Варто зауважити, що в рамках форуму 35 закладів професійної освіти Львівщини, які готують фахівців для галузей легкої промисловості, сільського господарства, деревообробки, художнього ремесла, харчової промисловості і сфери послуг, автомобільного та залізничного транспорту, будівництва, презентуватимуть себе у виставковій зоні.

Крім того, на відвідувачів «Форуму професійної освіти – 2018» чекають презентації, майстер-класи, тренінги, панельні дискусії фахівців у галузі освіти та науки.

Присутні матимуть можливість обрати для себе навчальний заклад, познайомитися з його викладачами та керівництвом.

31189743

Місце проведення форуму: м. Львів, вул. Щирецька, 36, Виставковий центр «Південний-ЕКСПО». Час проведення: з 11:00 год. до 17:00 год. Вхід вільний.