Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі, – Президент у Львівському обласному перинатальному центрі

20.04.2018
Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі, – Президент у Львівському обласному перинатальному центрі

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко відвідав реконструйований Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Глава держави передав сертифікат на діагностичне обладнання та оглянув приміщення центру після реконструкції.

Участь у заході взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

4324429744_IMG_1241

Президент зазначив, що оновлення таких центрів є найкращим способом захисту маленьких українців і створення умов для їх щасливого і здорового життя. «Врятують життя маленьким українцям руки і обладнання фахівців Львівського перинатального центру. Надзвичайно важливо – берегти життя», - підкреслив він.

«Сьогодні це наше спільне свято – свято абсолютно нових підходів до побудови і реформування всієї медичної галузі», - наголосив Петро Порошенко. Він зауважив, що Львівський перинатальний центр побудований на 50% за кошти державного бюджету і на 50% за рахунок обласного бюджету.

388

Глава держави відзначив важливість підтримки медичної реформи та її складової – реформи сільської медицини. За його словами, цього року будуть відкриті відділення амбулаторій, впроваджено проект телемедицини. Кошти на ці проекти були спрямовані із повернутих українському народу коштів, вкрадених Януковичем.

«Хочу привітати львів’ян, привітати всіх українців, бо Львів має велику кількість гостей. Не виключено, що і гостям доведеться народжувати в новому перинатальному центрі. Фантастичні руки, досвід, кваліфікація львівських медиків є запорукою, що все буде добре», - наголосив Президент.

4324429744_IMG_0918

Львівський обласний клінічний перинатальний центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

З жовтня 2013 року проводилась реконструкція перинатального центру. Загальна кошторисна вартість проекту будівництва становить 244 млн 168 тис. гривень.

 222222