Представники Військового комітету НАТО відвідали провідний навчальний заклад Сухопутних військ ЗС України

19.04.2018
Представники Військового комітету НАТО відвідали провідний навчальний заклад Сухопутних військ ЗС України

У рамках виїзного засідання Військового комітету НАТО на рівні військових представників у форматі з Україною, його представники відвідали Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Очолював численну представницьку іноземну делегацію голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел.

Традиційно на честь відвідин навчального закладу поважними гостями на стройовому плацу була вишикувана рота почесної варти. Після виконання гімну НАТО та Державного гімну України й привітання з українськими воїнами члени делегації завітали для продовження роботи до Академічної зали.

Після вітальних слів та перегляду презентаційного фільму про виш і традиційного обміну сувенірами, члени делегації Північноатлантичного альянсу мали можливість коротко ознайомитися із навчально-матеріальною базою Академії. Вони, зокрема, відвідали музей навчального закладу, стрілецький навчально-тренувальний комплекс та навчально-тренувальний комплекс водіння та стрільби.

Окрім цього, іноземні гості віддали шану полеглим випускникам Національної академії, взявши участь у церемонії покладання вінка до пам’ятного знаку на Алеї слави випускників навчального закладу.

Також на згадку про перебування у виші генерал Петр Павел посадив дерево на алеї почесних гостей Академії.

Продовжиться робота виїзного засідання Військового комітету НАТО на рівні військових представників у форматі з Україною сьогодні, 19 квітня, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Участь у ній, окрім високоповажних закордонних гостей, візьмуть й представники вищого військового керівництва нашої держави.