Облрада затвердила Положення про залучення інвестицій у майно спільної власності територіальних громад

17.04.2018
Облрада затвердила Положення про залучення інвестицій у майно спільної власності територіальних громад

Львівська обласна рада сьогодні, 17 квітня, затвердила Положення про залучення інвестицій у майно спільної власності територіальних громад Львівської області.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради забезпечуватиме організацію та проведення інвестиційних конкурсів відповідно до нового Положення, - повідомив керівник цього структурного підрозділу Микола Бандра під час доповіді.

Зауважимо, що до цього часу майно могло бути продане або способом аукціону, або способом викупу орендарем (у виключних випадках).

"Ми вводимо ще один спосіб – це залучення інвестицій в обласне майно. Тобто, є випадки, де не можна продати майно з аукціону. І щоб воно, залишаючись обласним, ефективно використовувалося, – буде застосовуватися положення про інвестиційний конкурс. Мета проста – надання послуг і якомога більші надходження до обласного бюджету», - пояснив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Додамо, що прийняття Львівської обласною радою Положення про залучення інвестицій у майно територіальних громад Львівської області дозволить удосконалити процедуру проведення інвестиційних конкурсів, що призведе до підвищення активності інвесторів, реалізації інвестиційних проектів, у тому числі житлового, соціального будівництва, інфраструктурних проектів, збільшення надходжень до бюджету Львівської області та територіальних громад та сприятиме створенню нових робочих місць.

Варто наголосити, що до сесії проект Положення розглянули постійні комісії облради та двічі обговорили під час громадських слухань.