Проблеми розвитку публічного управління в Україні - тема міжнародної науково-практичної конференції

13.04.2018
Проблеми розвитку публічного управління в Україні - тема міжнародної науково-практичної конференції

Впродовж 12-13 квітня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України триває науково-практична конференція за міжнародною участю "Проблеми розвитку публічного управління в Україні". Присвячений захід до 100-річчя запровадження державної служби України. 

Привітав учасників науково-практичної конференції голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Усі запропоновані теми для обговорення є дуже актуальними і вкрай необхідними для фахових диспутів. Адже Україна перебуває в процесі важливих для країни перетворень та реформ, в тому числі й тих, що стосуються державної служби та державного управління. До слова, обласна рада вперше в історії запустила процес відкритих конкурсів на посади керівників комунальних підприємств та установ. Зараз триває відбір генеральних директорів закладів охорони здоров’я, з якими укладатиметься контракт на 5 років і пильно спостерігатиметься за їх роботою і здатністю ефективно управляти та розвивати медичні центри та лікарні. Учасникам бажаю плідної роботи та цікавих дискусій!», - зазначив Олександр Ганущин.

Під час сьогоднішніх пленарних засідань науковці з Німеччини, Польщі та України обговорять актуальні проблеми розвитку державного управління в Україні.

До слова, учора відбулося урочисте вручення посвідчень про проходження навчання за програмою дистанційного курсу для публічних службовців Луганської та Львівської областей учасникам програми"Управління проектами місцевого розвитку"на онлайн-платформі DESPRO "Спільноти практик місцевого розвитку" .