Сьогодні у Львівській обласній раді – день оголошення конкурсів, – Олександр Ганущин

23.03.2018
Сьогодні у Львівській обласній раді – день оголошення конкурсів, – Олександр Ганущин

Сьогодні, 23 березня, у Львівській обласній раді був день оголошення конкурсів, конкурсних умов та оприлюднення результатів попередніх конкурсів. На цьому під час брифінгу для журналістів наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, підбиваючи підсумки інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Зокрема, оголошено про початок конкурсів, які стосуються візій і бачень щодо співпраці Львівщини зі сходом. «Ми робимо це уніфіковано з Луганською військово-цивільною адміністрацією. Відтак сьогодні офіційно оголошено конкурси по освітніх, культурних, медійних обмінах. Тобто, ми готові підтримати в кожному з цих блоків окремі проекти, котрі напишуть чи громадські організації, чи установи (освітні, культурні), чи журналісти, спрямовані на посилення інтеграції між Львівщиною і Луганщиною.З луганського боку – такі самі умови, такий самий конкурс і такий самий дедлайн прийому заявок – до 1 травня», - розповів Олександр Ганущин.

IMG_2960

Також оголошено конкурси і по карпатській проблематиці. «Цього року ми маємо два великі напрямки. Один із них стосується 4 карпатських областей: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська області фінансуватимуть проекти на 2 млн грн кожна, Чернівецька – на 600 тис грн. Словом, ми робимо єдину проектну карпатську мережу.

Окрім цього, ми перемогли в конкурсі секторальної підтримки Європейського Союзу з проектом «Карпатська мережа» і там також будуть мікропроекти, які фінансуватимуть невеликі карпатські ініціативи до 250 тис грн. Тому наше завдання – пробудити цю ініціативу в людей», - зауважив голова Львівської обласної ради.

Далі Олександр Ганущин поінформував журналістів про підсилення результатами останнього туру конкурсу по Програмі «Польща – Білорусь – Україна». «Мені дуже приємно, що на Львівщині буде фінансуватися 5 проектів у сфері «Безпека»: чотири проекти, пов’язані з лікарнями, і один, виграний Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», – стосується підтримки наших пожежників. Відтак будемо закуповувати машини для Львівщини, Закарпаття та Івано-Франківщини», - підсумував очільник облради.