Угорщина допомагатиме воїнам АТО

10.02.2016
Угорщина допомагатиме воїнам АТО

Про це йшлося на зустрічі Генерального консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайла  із головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним. Голова ради висловив надію, що Угорщина матиме змогу лікувати українських бійців, які повернулися із зони АТО. Генеральний консул запевнив, що його країна з початку війни допомагає у лікуванні важкопоранених військових, допомагає медичним обладнанням для  лікарень та оздоровлює дітей, батьки яких брали участь у війні з Росією.  Цю гуманітарну місію Угорщина продовжуватиме далі.

Зважаючи на великий досвід угорських депутатів місцевих рад у проведенні реформи з децентралізації,  Олександр Ганущин запропонував поділитися  цими знаннями з  львівськими депутатами.

Це перший офіційний візит Генерального консула Угорщини у Ужгороді на Львівщину, але як запевнив Йожеф Бугайла співпраця продовжиться. Львів’яни запропонують низку проектів для співпраці, які угорська сторона обіцяє розглянути вже найближчим часом. Наприкінці зустрічі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подарував вишиванку Генеральному консулу Угорщини  в Ужгороді Йожефу Бугайла.