Андрій Білоус привітав захисників України з Днем українського добровольця

14.03.2018
Андрій Білоус привітав захисників України з Днем українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, у День українського добровольця перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус привітав воїнів-добровольців та членів їх родин із цим святом, взявши участь в урочистостях в приміщенні актової зали 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Розпочався захід з виконання Гімну України, молитви та хвилини мовчання за усіма загиблими у зоні АТО.

4477622864_IMG_9946

Як наголосив Андрій Білоус у вітальному слові, Львівська обласна рада – це орган влади, який чує громаду, особливо тих її представників, які мають активну життєву позицію, які жертвують своїм здоров’ям і життям, захищаючи Україну. «Висловлюю вдячність від імені всього депутатського корпусу облради, її керівництва, за те, що Ви зробили, за те, що Ви робите. Ви маєте визнання від усього українського народу», - сказав він.

Андрій Білоус також нагадав, що Львівська обласна рада – це перша рада, яка започаткувала процес визнання воїнів-добровольців учасниками АТО.

Додамо, що в межах заходу відбулося нагородження волонтерів, медиків, добровольців. А також передано родинам посмертно нагороджених Володимира Кияна, Василя Пашка, Володимира Іваника, Андрія Луціва – нагрудних знаків «Гідність та Честь».

4321104352_IMG_0070

Довідково:

День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. У цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

4477625280_IMG_0054