Мешканцям Львівщини буде дуже цікаво дізнатися більше про Вашу країну, – Андрій Білоус – Послу Республіки В′єтнам

13.03.2018
Мешканцям Львівщини буде дуже цікаво дізнатися більше про Вашу країну, – Андрій Білоус – Послу Республіки В′єтнам

Про пожвавлення співпраці в галузях економіки, культури та проведення на Львівщині Дня В’єтнаму говорили сьогодні, 13 березня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, голова Львівської ОДА Олег Синютка з Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан.

Андрій Білоус, вітаючи гостей на Львівщині, зауважив, що Львівська обласна рада всіляко сприяє розширенню міжнародних стосунків. «Особливо ми зацікавлені в розвитку взаємин в галузях економіки, культури з тими країнами, з якими раніше не мали тісної співпраці. Ми маємо добрі стосунки з країнами центральної Європи, а останніми роками народжуються взаємини і з країнами, які розташовані набагато далі, зокрема країнами Азії. Дуже важливо, що ці стосунки розвиваються в культурному, громадському, економічному середовищах», - зауважив перший заступник голови Львівської обласної ради.

28943109_1595043440564268_273006281_o

Під час зустрічі Посол Нгуєн Ань Туан висловив ідею організації Дня В’єтнаму у Львові. «Хочемо, що відбувалося взаємопізнання наших народів, зокрема знайомство Львівщини з в’єтнамським народом», - сказав він.

За попередньою домовленістю сторін, День В’єтнаму на Львівщині має відбудеться у червні.

Андрій Білоус, підтримавши ідею проведення Дня В’єтнаму, додав, що за останні роки у Львові відбулося дуже багато подій, які поєднують Львівщину з країнами Азії. «Переконаний, що мешканцям Львівщини буде дуже цікаво дізнатися більше про В’єтнам, його культуру, туристичний потенціал. У свою чергу Львівська облрада готова зробити все, щоб День В’єтнаму відбувся на найвищому рівні», - підкреслив посадовець.