Стартував прийом проектних заявок на конкурс мікропроектів місцевого розвитку на 2016 рік

08.02.2016
Стартував прийом проектних заявок на конкурс мікропроектів місцевого розвитку на 2016 рік

З 8 лютого до 4 березня в Львівській обласній раді прийматимуть заявки на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку. Ініціативні громади мають унікальну нагоду покращити благоустрій свого села, селища чи міста.  Обласною радою виділено 35 мільйонів гривень на підтримку програми мікропроектів у 2016 році.  Однак є умови, які слід дотримуватися, щоб отримати співфінансування. Гранична вартість звичайного мікропроекту не повинна перевищувати 300 тисяч гривень, а мікропроекту об’єднаної громади в частині проектно-кошторисної документації – 400 тисяч гривень. Заступник керуючого справами, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків, депутат Львівської обласної ради Іван  Собко зазначає -  допомога з обласного бюджету для звичайного мікропроекту не перевищуватиме 100 тисяч гривень, для мікропроекту об’єднаної громади – 200 тисяч гривень.

Місцева громада сама вирішує, як саме використати зібрані кошти. Це може бути реконструкція школи, ФАПу чи дошкільного закладу, можна провести чи відновити вуличне освітлення, відремонтувати «Народний дім», відтак  громада повинна підготувати та подати на конкур документи, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 12.01 2016 року № 52.

Щоб правильно підготувати проектну документацію, Львівська обласна рада провела 10 семінарів для усіх охочих взяти участь у конкурсі мікропроектів.

Прийматимуть документи з 8 лютого до 4 березня 2016 року за адресою: м. Львів, вулиця Винниченка, 18 кім. 341 та 321