Рухаємося в правильному напрямку, – Олег Домчак за результатами заслуховування звітів про виконання цільових програм

02.03.2018
Рухаємося в правильному напрямку, – Олег Домчак за результатами заслуховування звітів про виконання цільових програм

Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради сьогодні, 2 березня, продовжила затверджувати звіти про виконання довгострокових та однорічних цільових програм.

Як повідомив голова комісії Олег Домчак, депутати за два засідання заслухали всі звіти по програмах, окрім блоку житлово-комунального господарства.

«До деяких департаментів були зауваження через неповноту поданої інформації. А до програми розвитку культури – в частині використання бюджетних коштів. Маємо надію, що зауваження бюджетної комісії будуть враховані», - сказав він.

Як приклад успішної реалізації Олег Домчак назвав програму «Спортивний майданчик» та Програму розвитку дорожньої інфраструктури. «Завдяки Порядку використання бюджетних коштів у рамках обласних цільових програм, який був затверджений минулого року, маємо можливість детально бачити процес використання фінансового ресурсу з обласної скарбнички. Відтак констатуємо, що ефективність використання бюджетних коштів зростає, а програми реалізуються набагато краще. Рухаємося в правильному напрямку», - підсумував голова бюджетної комісії.