На Львівщині стартував експортний форум

01.03.2018
На Львівщині стартував експортний форум

Сьогодні, 1 березня, у Палаці Потоцьких розпочав роботу Львівський експортний форум. У заході беруть участь керівництво області, міста, експерти, підприємці, представники ділових кіл та державних установ, відповідальних за розвиток та промоцію українського експорту.

«Від імені керівництва та депутатського корпусу Львівської обласної ради вітаю учасників форуму. В області склалася унікальна ситуація, коли владні, правоохоронні органи працюють спільно, адже для нас є один пріоритет – добробут Львівщини та її мешканців. Тому закликаю бізнес інвестувати в регіон, а учасникам сьогоднішнього заходу бажаю плідної роботи», - зазначив під час виступу заступник голови облради Володимир Гірняк. 

Головним завданням Львівського експортного форуму є сприяння розвитку українського експорту. У ході його проведення підприємці дізнаються про програми підтримки експорту українських підприємств (у т.ч. представлення міжнародних програм з просування виходу на інші ринки), ознайомляться з успішними кейсами / прикладами компаній; зможуть взяти участь у дискусіях та обговореннях актуальних питань та перспектив цього напряму економіки Львівщини та країни в цілому.

Напрямки, які обговорюватимуть учасники Львівського експортного форуму:

  • Експортна стратегія Львівщини – віхи для руху сучасного бізнесу.
  • Розвиток виробництва інноваційної продукції українськими виробниками.
  • Міжнародні проекти як інструменти просування українського експорту.
  • Нова індустріалізація як передмова ефективного експорту.

Пройдуть ділові зустрічі українських та іноземних підприємців з Польщі, Іспанії та Марокко, які представлять нові можливості для українських підприємств та шукають нових партнерів з України.