Обласна рада готова підтримувати всі справи, спрямовані на розвиток співпраці Львівщини і Молдови, – Андрій Білоус

27.02.2018
Обласна рада готова підтримувати всі справи, спрямовані на розвиток співпраці Львівщини і Молдови, – Андрій Білоус

Про співпрацю у галузях культури, туризму, підприємництва, сьогодні, 27 лютого, йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса та голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

На початку зустрічі керівники області подякували Республіці Молдова в особі Руслана Болбочана за послідовну підтримку України в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

Андрій Білоус, вітаючи Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова на Львівщині, наголосив, що взаємини двох держав мають глибоке історичне підґрунтя і є міцними. «Хотілося, щоб стосунки між Львівщиною і Республікою Молдова поглиблювалися. У свою чергу Львівська обласна рада готова всіляко підтримувати всі справи, спрямовані на розвиток таких взаємин», - сказав він.

Під час зустрічі Андрій Білоус і Олег Синютка виступили з ініціативою організації зустрічей бізнесменів Львівщини і Молдови, участі підприємців у спеціалізованих форумах і виставках. Крім того, сторони обговорили можливість співпраці в галузі екології, а також домовилися про промоційні тури для журналістів.

У свою чергу Руслан Болбочан запевнив, що Посольство готове сприяти активізації двостороннього співробітництва і запропонував низку ініціатив, покликаних на його зміцнення. Зокрема, проведення Днів Молдови на Львівщині, започаткування Ділової ради з числа підприємців, організацію виїзних прийомів громадян Посольством Молдови.

Висловлені пропозиції Львівщини та Молдови будуть узагальнені та деталізовані для подальшої їх реалізації.